Tygryski i Słoneczka w bibliotece - Biblioteka Publiczna Gminy Kuźnica

Dzisiaj odwiedzili nas wspaniali goście!!!

Zawitały do nas przedszkolaki z grup: Tygryski i Słoneczka ze swoimi Paniami Nauczycielkami i Panią Dyrektor Przedszkola w Kuźnicy.

Przybliżyłyśmy naszym małym czytelnikom specyfikę pracy w bibliotece i próbowałyśmy zaszczepić w nich iskierkę miłości do książek.

Zachęciłyśmy do udziału w akcji “Mała książka-wielki człowiek” i wspólnego odwiedzenia biblioteki wraz z rodzicami.

Przedszkolaki zobaczyły, że w bibliotece obok książek, które są bardzo ważne w ich życiu jest wiele różnych ciekawych atrakcji. Zobaczyły jak działa drukarka 3D oraz roboty photon.

Każde z dzieci otrzymało od nas przypinkę i zakładkę do książki, był również słodki poczęstunek.

Nasi goście jednogłośnie stwierdzili, że bardzo im się podobało i jeszcze nie raz nas odwiedzą.

Dziękujemy za cudowny prezent, który otrzymałyśmy od przedszkolaków w postaci dyplomów, a nauczycielkom i dyrekcji za wspaniałą współpracę.

Biblioteka jest zawsze szeroko otwarta dla naszych przedszkolaków.