JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM - Biblioteka Publiczna Gminy Kuźnica

Wspólnie z Przedszkolem w Kuźnicy po raz pierwszy wzięliśmy udział w Ogólnopolskiej akcji ph. “Jak nie czytam jak czytam”.

Organizatorem wydarzenia na terenie całej Polski jest ,,Biblioteka w Szkole”

7 czerwca o 10.00- to był cudny, słoneczny czytelniczy poranek ???

Przedszkolaki są wspaniałe!!!?Uwielbiają książki, uważnie słuchają i sami polecają swoje ulubione propozycje czytelnicze ?️??‍♂️?‍♀️

Dzieci, żeby uczcić udział w akcji utworzyły z kartek papieru hasło #JakNieCzytamJakCzytam oraz wzięły ze sobą swoje ulubione bajki, kocyki i kolorowe baloniki!!Było bajkowo, kolorowo i balonowo??

Czytanie na świeżym powietrzu jest super!! Szczególnie w dwóch językach i po polsku… i po angielsku ???

Na początku dzieci wysłuchały bajek przeczytanych przez Panią Dyrektor Przedszkola, Nauczycielki oraz Bibliotekarzy 😉 Następnie zrobiło się bardzo kameralnie, ponieważ dzieci połączyły się w niewielkie grupy i wspólnie z prowadzącymi wydarzenie czytali książki przyniesione z domu.

Dziękujemy Przedszkolakom??Pani dyrektor Anna Zarachowicz i Paniom Nauczycielkom, które nie tylko w ramach akcji, ale cały czas zaszczepiają w maluchach miłość do książek❤️