KONKURS ph.: "Sztuka tylko ona potrafi pochłonąć Cię bez reszty" - Biblioteka Publiczna Gminy Kuźnica

Adresowany do dzieci i młodzieży z gminy Kuźnica

Przedmiotem Konkursu jest stworzenie pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką w formacie A4 (dzieci w wieku przedszkolnym i uczniowie klas I-III) oraz pracy artystycznej w formie krótkiego filmiku (np. rolki) przy pomocy telefonu komórkowego lub kolażu zdjęć (do 5 zdjęć) w formie prezentacji multimedialnej związanej z hasłem ”Sztuka – tylko ona potrafi pozytywnie pochłonąć Cię bez reszty”. Praca powinna skupiać się na pozytywnych aspektach jakie potrafi wnieść do naszego życia sztuka (np. muzyka, malarstwo, teatr) i pozytywnie „uzależnić” i tym samym odwieść od negatywnych uzależnień m.in. od nowych technologii, używek.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

1. Praca artystyczna wykonana przez dla najmłodszych (przedszkolaki i uczniowie klas I-III)
  2. Praca artystyczna wykonana przez uczniów klas 4-8.

Gotową  pracę wraz ze zgodą w zależności od wieku uczestnika (załącznik) należy dostarczyć do siedziby Biblioteki, bądź wysłać na adres mailowy: kontakt@bibliotekakuznica.pl do 19.09.2024 roku.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie nazwisk laureatów nastąpi

22.09.2024 roku.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, a chętnych o zgłaszanie się z pracą wraz z wypełnionym załącznikiem.

NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY, A Z WSZYSTKICH DOSTARCZONYCH NA KONKURS PRAC POWSTANIE WYSTAWA POKONKURSOWA W SIEDZIBIE BIBLIOTEKI

Serdecznie zapraszamy do udziału

Konkurs współfinansowany ze środków GKRPAiPN